A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

WZORNIK - Narzędzie do posługiwania się obrazem - Autorzy

 autorzy

Monika Masłoń jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi gdzie studiowała na Wydziale Grafiki i Malarstwa, na kierunku Grafika w zakresie multimediów. Dyplom uzyskała w 2008 roku, w Pracowni Fotografii pod kierunkiem prof. Grzegorz Przyborka oraz w Pracowni Fotografii i Obrazu Video prowadzonej przez prof. Konrada Kuzyszyna.

W latach 2011-2016 była studentką studiów doktoranckich w PWSFTviT w Łodzi, gdzie zrealizowała pracę doktorską pt. Do zobaczenia pod kierunkiem promotora - prof. Józefa Robakowskiego i promotora pomocniczego - dr Łukasza Ogórka.

Od 2011 roku jest pracownikiem Instytutu Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie gdzie prowadzi zajęcia dla studentów kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.

Brała udział w wielu projektach edukacyjno-artystycznych m.in.: International Academy w Scheersberg w Niemczech, Między Wschodem a Zachodem – Krym, Białoruś. Instrukcja obsługi, Words and places, ABC DDR PRL.

 

monikamaslon.art.pl

Stefan Paruch jest absolwentem Wydziału Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w l. 1998-2000 studiował w Gościnnej Pracowni prof. Leona Tarasewicza. Dyplom „Lekcja przysposobienia obronnego” obronił w 2002 w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego. W latach 2003 - 2006 studiował w Wyższym Studium Montażu w PWSFTViT w Łodzi.

W roku 2009 obronił pracę doktorską na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W roku 2018 decyzją Rady Wydzialu Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie uzyskł tytuł doktora habilitowanego.

Obecnie pracuje jako adiunkt w Kolegium Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Wraz z grupą artystów współtworzy pracownie przy ulicy 11 Listopada na warszawskiej Pradze. Prowadzi coroczne warsztaty w International Academy w Scheersberg w Niemczech. Jest autorem montażu kilku filmów artystycznych oraz dokumentalnych.

 

okoparucha.blogspot.com